سرپرست جهاددانشگاهی خوزستان منصوب شد

رییس جهاددانشگاهی در حکمی مهندس رحیم امیری را به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی خوزستان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی با قبول استعفای دکتر سیدعلیرضا علوی رییس جهاددانشگاهی خوزستان، مهندس رحیم امیری را به عنوان سرپرست این سازمان منصوب کرد.
۱۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۴ کد : ۵۲۵۸۱ تاپ خبر
در متن این حکم آمده است؛ احتراماً با عنایت به تعهد سابقه و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست سازمان جهاددانشگاهی خوزستان منصوب می کنم. انتظار میرود نسبت به استفاده از کلیه ظرفیتهای معنوی، مادی و سرمایه های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش آفرینی اعضای آن واحد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ارتقاء جهاددانشگاهی، گسترش فضای انقلابی و ارتقاء علمی و عملی جهاددانشگاهی اهتمام ورزید.
رییس جهاددانشگاهی در حکمی مهندس رحیم امیری را به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی خوزستان منصوب کرد.

ضمن تعامل سازنده با دانشگاه ها و مراکز علمی، نهادهای دولتی و خصوصی استان نسبت به موارد زیرکوشا باشید:

  1. برنامه ریزی مناسب جهت پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین
  2. تلاش در جهت جذب و بهره مندی از نیروهای جوان، مستعد و متخصص
  3. ایجاد بستر لازم جهت حضور فعالان علمی، فرهنگی و فناوری در جهت انجام ماموریتهای محوله تعامل سازنده با دانشگاههای استان و همکاری عمیق در حوزه علم و فرهنگ، فناوری و نوآوری

گفتنی است، مهندس امیری پیش از این به عنوان معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی خوزستان فعالیت داشته است.

 

همچنین در نامه ای جداگانه از تلاش های دکتر سید علیرضا علوی در طول مدت فعالیت به عنوان رییس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان تقدیر و تشکر و با استعفای وی موافقت شد.


نظر شما :