تاپ خبر - آرشیو

سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی منصوب شد
با حکم رییس جهاددانشگاهی؛

سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی با پذیرش استعفای دکتر عیسی علیزاده، در حکمی دکتر حسن فارسی را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس این نهاد منصوب کرد. در این حکم آمده است:  امید است با اتکال به خداوند متعال و با همفکری و همکاری جهادگران عزیز در آن معاونت وبا استفاده بهینه از امکانات و تجربیات موجود در انجام وظایف تعیین شده موفق و موید باشید. گفتنی است دکتر حسن فارسی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی که پیش از این به عنوان معاون پشتیبانی سازمان جهاددانشگاهی تهران مشغول به کار بود، معاونت فرهنگی این سازمان و مدیرکل اداره کل روابط عمومی جهاددانشگاهی را در کارنامه خود دارد. همچنین دکتر مسلمی نائینی در نامه‌ای جداگانه ضمن پذیرش استعفای دکتر عیسی علیزاده، از خدمات وی در زمان تصدی پست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی تشکر و قدردانی کرد.

ادامه مطلب
با حکم رییس جمهور؛

رییس جهاددانشگاهی عضو اصلی شورای عالی اداری شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در یکصد و هشتاد و نهمین جلسه شورای عالی اداری و بنا به پیشنهاد معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و وزارت جهاد کشاورزی به منظور افزایش اثربخشی تصمیمات شواری عالی جهاد سازندگی، امور عشایر و توسعه روستایی تصویب شد تا رییس جهاددانشگاهی، فرمانده کل سپاه، رییس سازمان تبلیغات اسلامی، دستیار رییس جمهور در امر مردمی سازی دولت و رییس سازمان امور عشایر ایران به ترکیب اعضای اصلی شورای مذکور اضافه شوند. این موضوع با موافقت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور و رییس شورای عالی اداری ابلاغ شد.

ادامه مطلب
رییس جهاددانشگاهی قم در سمت خود ابقا شد

​​​​​​​با حکم رییس جهاددانشگاهی، دکترمحمد حیدری در سمت خود به‌عنوان رییس جهاددانشگاهی واحد قم ابقا شد.

در متن این حکم آمده است: انتظار می رود نسبت به استفاده از کلیه ظرفیت های معنوی، مادی و سرمایه های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش آفرینی اعضای آن واحد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ارتقاء جهاددانشگاهی، گسترش فضای انقلابی و ارتقاء علمی و عملی جهاددانشگاهی اهتمام ورزید. ضمن تعامل سازنده با دانشگاه ها و مراکز علمی، نهادهای دولتی و خصوصی استان نسبت به موارد زیر کوشا باشید: ۱- برنامه ریزی مناسب جهت پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین ۲- تلاش در جهت جذب و بهره‌مندی از نیروهای جوان، مستعد و متخصص ۳- ایجاد بستر لازم جهت حضور فعالان علمی، فرهنگی و فناوری در جهت انجام ماموریت‌های محوله ۴- تعامل سازنده با دانشگاه‌های استان، مدیریت حوزه های علمیه کشور و همکاری عمیق در حوزه علم و فرهنگ، فناوری و نوآوری

ادامه مطلب