اخبار

پیش‌بینی ماموریت‌های بزرگ برای جهاددانشگاهی در برنامه هفتم توسعه/ لزوم حمایت‌های بیشتر از این نهاد
عضو هیات رییسه مجلس در نشست با رییس جهاددانشگاهی تاکید کرد:

پیش‌بینی ماموریت‌های بزرگ برای جهاددانشگاهی در برنامه هفتم توسعه/ لزوم حمایت‌های بیشتر از این نهاد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، علی کریمی فیروزجایی نماینده مردم بابل و عضو هیات رییسه و مهدی روشنفکر، نماینده مردم بویراحمد و دنا و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی، نشست مشترکی را با دکتر حسن مسلمی نائینی رییس این نهاد برگزار کردند.

ادامه مطلب
با تبدیل حکم سرپرستی؛

رییس سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی با تبدیل حکم سرپرستی، دکتر محسن مردانی را برای مدت دو سال به عنوان رییس سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منصوب کرد.

ادامه مطلب
سرپرست جهاددانشگاهی خوزستان منصوب شد

رییس جهاددانشگاهی در حکمی مهندس رحیم امیری را به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی خوزستان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است؛ احتراماً با عنایت به تعهد سابقه و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست سازمان جهاددانشگاهی خوزستان منصوب می کنم. انتظار میرود نسبت به استفاده از کلیه ظرفیتهای معنوی، مادی و سرمایه های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش آفرینی اعضای آن واحد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ارتقاء جهاددانشگاهی، گسترش فضای انقلابی و ارتقاء علمی و عملی جهاددانشگاهی اهتمام ورزید.

ادامه مطلب
سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی منصوب شد
با حکم رییس جهاددانشگاهی؛

سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی با پذیرش استعفای دکتر عیسی علیزاده، در حکمی دکتر حسن فارسی را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس این نهاد منصوب کرد. در این حکم آمده است:  امید است با اتکال به خداوند متعال و با همفکری و همکاری جهادگران عزیز در آن معاونت وبا استفاده بهینه از امکانات و تجربیات موجود در انجام وظایف تعیین شده موفق و موید باشید. گفتنی است دکتر حسن فارسی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی که پیش از این به عنوان معاون پشتیبانی سازمان جهاددانشگاهی تهران مشغول به کار بود، معاونت فرهنگی این سازمان و مدیرکل اداره کل روابط عمومی جهاددانشگاهی را در کارنامه خود دارد. همچنین دکتر مسلمی نائینی در نامه‌ای جداگانه ضمن پذیرش استعفای دکتر عیسی علیزاده، از خدمات وی در زمان تصدی پست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی تشکر و قدردانی کرد.

ادامه مطلب
با حکم رییس جمهور؛

رییس جهاددانشگاهی عضو اصلی شورای عالی اداری شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در یکصد و هشتاد و نهمین جلسه شورای عالی اداری و بنا به پیشنهاد معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و وزارت جهاد کشاورزی به منظور افزایش اثربخشی تصمیمات شواری عالی جهاد سازندگی، امور عشایر و توسعه روستایی تصویب شد تا رییس جهاددانشگاهی، فرمانده کل سپاه، رییس سازمان تبلیغات اسلامی، دستیار رییس جمهور در امر مردمی سازی دولت و رییس سازمان امور عشایر ایران به ترکیب اعضای اصلی شورای مذکور اضافه شوند. این موضوع با موافقت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور و رییس شورای عالی اداری ابلاغ شد.

ادامه مطلب
رییس جهاددانشگاهی قم در سمت خود ابقا شد

​​​​​​​با حکم رییس جهاددانشگاهی، دکترمحمد حیدری در سمت خود به‌عنوان رییس جهاددانشگاهی واحد قم ابقا شد.

در متن این حکم آمده است: انتظار می رود نسبت به استفاده از کلیه ظرفیت های معنوی، مادی و سرمایه های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش آفرینی اعضای آن واحد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ارتقاء جهاددانشگاهی، گسترش فضای انقلابی و ارتقاء علمی و عملی جهاددانشگاهی اهتمام ورزید. ضمن تعامل سازنده با دانشگاه ها و مراکز علمی، نهادهای دولتی و خصوصی استان نسبت به موارد زیر کوشا باشید: ۱- برنامه ریزی مناسب جهت پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین ۲- تلاش در جهت جذب و بهره‌مندی از نیروهای جوان، مستعد و متخصص ۳- ایجاد بستر لازم جهت حضور فعالان علمی، فرهنگی و فناوری در جهت انجام ماموریت‌های محوله ۴- تعامل سازنده با دانشگاه‌های استان، مدیریت حوزه های علمیه کشور و همکاری عمیق در حوزه علم و فرهنگ، فناوری و نوآوری

ادامه مطلب
سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منصوب شد

رییس جهاددانشگاهی، مهدی عرفاتی را به عنوان سرپرست و عضو هیات مدیره خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منصوب کرد.

همچنین با حکم رییس جهاددانشگاهی، دکتر عیسی علیزاده(معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی) و دکتر محمدرضا دهقانی(معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی یزد) برای دو سال به عضویت هیأت مدیره ایسنا درآمدند.

ادامه مطلب
سرپرست جهاددانشگاهی واحد یزد منصوب شد

با حکم دکتر دهقانی فیروزآبادی رییس جهاددانشگاهی، سرپرست سازمان جهاددانشگاهی استان یزد منصوب شد.

در متن حکم دکتر دهقانی که معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی یزد را در کارنامه خود دارد آمده است: امید است با اتکال به عنایات خداوند متعال و بهره‌مندی از مشورت‌ها و نظرات همکاران آن سازمان در انجام امور محوله موفق باشید.

ادامه مطلب
با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون هماهنگی و امور  مجلس جهاددانشگاهی، مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر برگزار گردید
مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر برگزار شد

با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، مراسم تکریم آقای دکتر مهدی ورسه ای رئیس سابق جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر و معارفه خانم مهندس ریحانه میرخانی سرپرست جدید این واحد، با حضور آقای دکتر علیزاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی و هیئت همراه ایشان در روز یکشنبه پنجم تیرماه در سالن ریاست جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

ادامه مطلب
سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی منصوب شد

ایسنا/خراسان شمالی طی حکمی از سوی رییس جهاددانشگاهی، سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی منصوب شد.

در متن حکم مهسا پرنیان آمده است: امید است با اتکال به عنایات خداوند متعال و بهره مندی از مشورت‌ها و نظرات همکاران آن سازمان در انجام امور محوله موفق باشید.

ادامه مطلب
امام جمعه سمنان در دیدار با معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی تاکید کرد:

ورود جهاددانشگاهی به حوزه پیوند صنعت و دانشگاه/ کمک این نهاد به ایجاد اشتغال و تولید در کشور

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی در دیدار با دکتر عیسی علیزاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی که با همراهی علی منصفی‌راد سرپرست جدید و حسن رهایی رییس پیشین جهاددانشگاهی استان سمنان ضمن تقدیر از خدمات جهاددانشگاهی در کشور و استان سمنان اظهار کرد: جهاددانشگاهی از نهادهای انقلابی و موفق در کشور است و رهبری معظم انقلاب همواره بر حمایت از این نهاد انقلابی تاکید فرمودند.

ادامه مطلب
در سفر رییس جهاددانشگاهی به اردبیل انجام شد:

افتتاح ساختمان جهاددانشگاهی واحد اردبیل/مسئولیت مهم این نهاد در استقلال اقتصادی کشور

رییس جهاددانشگاهی در روز اول این سفر که دکتر عیسی علیزاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی نیز حضور داشت پس از افتتاح ساختمان جهاددانشگاهی واحد اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار و با جهادگران این واحد نشستی را برگزار کرد.

ادامه مطلب
با حضور معاونان هماهنگی و پشتیبانی جهاددانشگاهی؛

مراسم تکریم و معارفه سرپرست جهاددانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی مراسم تکریم و معارفه سرپرست جهاددانشگاهی آذربایجان غربی با حضور دکتر عیسی علیزاده، سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، دکتر مهدی باصولی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی و مسئولان استانی در مجتمع پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد.

ادامه مطلب
با دستور جلسه «بررسی سیاست های فرابخشی در برنامه توسعه هفتم جهاددانشگاهی»؛

چهارصد و پنجاه و هفتمین جلسه شورای علمی جهاددانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، جلسه چهارصد و پنجاه و هفتمین شورای علمی جهاددانشگاهی ۱۸ دی ماه با حضور اکثریت اعضا و با دستور جلسه "بررسی سیاست های فرابخشی در برنامه توسعه هفتم جهاددانشگاهی" تشکیل شد.

ادامه مطلب
با حکم دکتر حمیدرضا طیبی؛

دبیر و اعضای شورای راهبری مسئولیت اجتماعی جهاددانشگاهی منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در حکمی دکتر کمال خدایی رییس جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی را به عنوان دبیر و دکتر عیسی علیزاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، دکتر غلامرضا منتظری نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ایران، دکتر جمال رحیمیان معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، دکتر عبدالحمید احمدی مشاور رییس جهاددانشگاهی، دکتر محمدصادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی، دکتر مهشید منزوی مدیر گروه علوم انسانی جهاددانشگاهی، دکتر ایرج فیضی رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی، دکتر ثریا احمدی مدیر مرکز پایش مسئولیت اجتماعی و فرهنگی جهاددانشگاهی، دکتر علیرضا کلانترمهرجردی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی، حسین پاکدل مدیر گروه برنامه‌ریزی و تولید محتوای آموزشی و کارآفرینی، دکتر قربان‌محمد پورقاز مشاور دبیر کل مجمع جهانی شهرهای اسلامی و حوزه مدیریت اقتصاد شهری و دکتر میثم سفیدخوش عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی را به‌عنوان اعضای شورای راهبری مسئولیت اجتماعی جهاددانشگاهی منصوب کرد.

ادامه مطلب
در احکام جداگانه‌ای توسط دکتر طیبی؛

سرپرستان دو معاونت جهاددانشگاهی تعیین شدند

به گزارش ایسنا، دکتر حمیدرضا طیبی، رییس جهاد دانشگاهی در احکام جداگانه "دکتر مهدی باصولی" را برای مدت دو سال به عنوان معاون پشتیبانی و مدیریت منابع، "دکتر عیسی علیزاده" را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس این نهاد منصوب کرد.

ادامه مطلب
مدیرکل دفتر امور مجلس جهاددانشگاهی منصوب شد

با حکم معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، مدیرکل دفتر امور مجلس این نهاد منصوب شد.

در بخشی از حکم دکتر باصولی آمده است: با عنایت به جایگاه ویژه مجلس محترم شورای اسلامی در تقویت نقش بی‌بدیل جهاددانشگاهی برای ارائه خدمات گسترده به میهن اسلامی، انتظار دارد ضمن ایجاد ارتباط سازنده و موثر جهاددانشگاهی با نمایندگان محترم و کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، امکان بهره‌مندی بیشتر کشور از فعالیت‌های ارزشمند این نهاد مقدس را بیش‌ازپیش فراهم آورید. معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی همچنین با پذیرش استعفای محمد ابراهیم فقیه زاده و تشکر و قدردانی به خاطر تلاش مخلصانه، دلسوزانه و صادقانه وی در طول مدت تصدی «مدیرکل دفتر امور مجلس» او را به عنوان «مشاور معاون هماهنگی و امور مجلس» منصوب کرد.

ادامه مطلب
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی مطرح کرد:

/جهاددانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی/

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی اظهار کرد: یکی از بحث‌هایی که در این معاونت دنبال می‌شود، موضوع تقویت ارتباط واحدها با نخبگان استان شامل مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس و یا ساختارهای دیگری است که در استان وجود دارد و سعی می‌شود تا حد ممکن بتوان به ارتباط بین واحدهای جهاددانشگاهی با گروه‌های ذکرشده در استان‌ها کمک کرد.

ادامه مطلب
رییس جهاددانشگاهی در خانه ملت تاکید کرد:

آمادگی جهاددانشگاهی برای پذیرفتن ماموریت‌های بزرگ/ ایجاد تحول اقتصادی در کشور با برنامه هفتم توسعه

رییس جهاددانشگاهی در مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی در حضور رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید به اینکه آماده گرفتن مأموریت و مسؤولیت‌های بزرگ در حوزه‌های مختلف هستیم گفت: برنامه هفتم توسعه کشور باید طوری نوشته شود که تحول در اقتصاد و جامعه ایجاد کند و این برنامه باید پروژه محور باشد و محورهای کلان در آن دیده شود.

ادامه مطلب