تاپ خبر - آرشیو

دیدار معاون هماهنگی و امور مجلس با استاندار کرمان

نشست مهدی باصولی معاون هماهنگی و امور مجلس با علی زینی وند استاندار کرمان

در این نشست که در هفده بهمن ماه، در محل استانداری کرمان، صورت پذیرفت، طرفین به مزیت های مختلف استان پرداختند و جهاددانشگاهی، برای همکاریهای علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی در سطح استان اعلام آمادگی نمود.

ادامه مطلب
با حضور معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی؛

آیین تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید جهاددانشگاهی کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کرمان، دکتر مهدی باصولی معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی ۱۵ بهمن‌ماه در آیین تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید جهاددانشگاهی کرمان گفت: استان کرمان بهشت منابع زیرزمینی و معادن ایران است و معادن کرمان، این استان را در کشور و بین‌الملل متمایز کرده و همچنین در بخش کشاورزی در برخی از محصولات قطب تولید کشور است.

ادامه مطلب
بازدید معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی از جهاددانشگاهی واحد استان کرمان

بازدید معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی از جهاددانشگاهی واحد استان کرمان

در سفر یک‌روزه‌ی به استان کرمان، که در تاریخ ۱۷ بهمن ماه، صورت پذیرفت، معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی به همراه مدیران کل این حوزه، از بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی واحد استان کرمان بازدید نمودند.

ادامه مطلب
گردهمایی مجازی روسای واحدهای  سازمانی استانی جهاددانشگاهی سراسر کشور برگزار شد
گردهمایی مجازی روسای واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی برگزار شد

گردهمایی مجازی روسای واحدهای سازمانی استانی جهاددانشگاهی سراسر کشور برگزار شد

به همت معاونت هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، گردهمایی روسای واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی، با هدف بررسی توسعه‌ی همکاری بین واحدهای سازمانی در زمینه مدل های کسب و کار در خصوص بررسی مسائل «بانک خون بند ناف رویان»، «معرفی طرح‌های ملی - آموزشی جهاددانشگاهی» و «توسعه‌ی همکاری در زمینه‌ی افکارسنجی و با سخنرانی دکتر مهدی باصولی، معاون هماهنگی و امور مجلس، دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی، دکتر محمدصادق بیجندی معاون آموزشی، دکتر مرتضی ضرابی مدیرعامل شرکت بن‌یاخته‌های رویان، دکتر مهدی رفیعی رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) از ساعت ۹ تا ۱۳ برگزار گردید.

ادامه مطلب
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی تاکید کرد:

لزوم تدوین برنامه جامع برای حرکت رو به جلو جهاددانشگاهی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، دکترمهدی باصولی ششم بهمن ماه در آیین تکریم رییس پیشین و معارفه سرپرست جهاددانشگاهی استان مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی پایتخت صنعتی کشور نامیده می شود و با توجه به استقرار این صنایع و تنوع تولیدات در این استان، این نامگذاری به حق است. این استان همچنین زادگاه و معرف بسیاری از نام آوران کشور در عرصه های مختلف است و بر همین اساس جایگاهی مهم را در کشور از آن خود کرده است.

ادامه مطلب